Dvouhra - finále:
De Minaur (3-Austr.) - Fritz (2-USA) 6:3, 7:6 (7:2)
Čtyřhra - finále:
Inglot, Krajicek (2-Brit./USA) - B. Bryan, M. Bryan (1-USA) 6:4 6:7 (5:7), 11:9
Dvouhra - finále:
De Minaur (3-Austr.) - Fritz (2-USA) 6:3, 7:6 (7:2)
Čtyřhra - finále:
Inglot, Krajicek (2-Brit./USA) - B. Bryan, M. Bryan (1-USA) 6:4 6:7 (5:7), 11:9
Muži:
400 m: 1. Kerley 43,64, 2. Norman 43,79, 400 m př.: Benjamin 47,23, 3000 m př.: Bor 8:18,05, tyč: Kendricks 606, 2. Walsh 576, 3. Lightfoot 576, oštěp: Shuey 82,85.
Ženy:
400 m: Wimbleyová 50,21, 2. Ellisová 50,38, 3. Jonathasová 50,44, 1500 m: Houlihanová 4:03,18, 100 m př. (vítr -1,2 m/s): 1. Harrisonová 12,44, 2. Aliová 12,55, 3. McNealová 12,61, výška: 1. Cunninghamová 196, 2. McPhersonová 194, dálka: Reeseová 700, kladivo: 1. Priceová 78,24, 2. Berryová 76,46, 3. Andersenová 75,30.
Muži:
finále: Mol, Sörum (1-Nor.) - Ehlers, Flüggen (15-Něm.) 2:0 (17, 18)
o 3. místo: Brouwer, Meeuwsen (9-Niz.) - Alison, Álvaro Filho (Braz.) 2:0 (12, 17)
Ženy:
finále: Agatha, Duda (4-Braz.) - Klinemanová, A. Rossová (1-USA) 2:0 (19, 18)
o 3. místo: Bansleyová, Wilkersonová (12-Kan.) - Borgerová, Sudeová (18-Něm.) 2:0 (19, 11)
1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:44:31,275, 2. Vettel (Něm./Ferrari) -7,333, 3. Kvjat (Rus./Toro Rosso) -8,305, 4. Stroll (Kan./Racing Point) -8,966, 5. Sainz (Šp./McLaren) -9,583, 6. Albon (Thaj./Toro Rosso) -10,052, 7. Grosjean (Fr./Haas) -16,838, 8. Magnussen (Dán./Haas) -18,765, 9. Hamilton (Brit./Mercedes) -19,667, 10. Kubica (Pol./Williams) -24,987.
Nejrychlejší kolo: Verstappen.
Průběžné pořadí (po 11 z 21 závodů): 1. Hamilton 225 b., 2. Bottas (Fin./Mercedes) 184, 3. Verstappen 162, 4. Vettel 141, 5. Leclerc (Mon./Ferrari) 120, 6. Gasly (Fr./Red Bull) 55.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 409, 2. Ferrari 261, 3. Red Bull 217, 4. McLaren 70, 5. Toro Rosso 42, 6. Renault 39, 7. Racing Point 31, 8. Haas 26, 9. Alfa Romeo 26, 10. Williams 1.
MXGP:
1. jízda: 1. Febvre (Fr./Yamaha) 35:16,428, 2. Gajser (Slovin./Honda) -1,767, 3. Seewer (Švýc./Yamaha) -3,019, ...25. Plch (ČR/Suzuki) -1 kolo.
2. jízda: 1. Febvre 35:24,868, 2. Gajser -2,779, 3. Seewer -7,399, ...24. Plch -1 kolo.
GP celkově: 1. Febvre 50, 2. Gajser 44, 3. Seewer 40.
Průběžné pořadí MS: 1. Gajser 582, 2. Seewer 405, 3. Paulin (Fr./Yamaha) 379.
MX2:
1. jízda: 1. Prado (Šp./KTM) 33:47,804, 2. Jacobi (Něm./Kawasaki) -8,007, 3. Olsen (Dán./Husqvarna) -11,631, ...22. Polák -1:25,684, 27. Terešák -1:46,329, 28. Krč (všichni ČR/KTM) -1:50,560.
2. jízda: 1. Prado 35:33,413, 2. Sterry (Brit./Kawasaki) -10,244, 3. Jacobi -17,878, ...20. Polák, 21. Terešák, 23. Krč všichni -1 kolo.
GP celkově: 1. Prado 50, 2. Jacobi 42, 3. Olsen 38, ...22. Polák 1.
Průběžné pořadí MS: 1. Prado 594, 2. Olsen 504, 3. Geerts (Belg./Yamaha) 391, ...43. Polák 2.
Ženy:
1. jízda: 1. Duncanová (N. Zél./Kawasaki) 24:24,880, ...29. Laňková (ČR/Suzuki) -1 kolo, 37. Vítková (ČR/Yamaha) -4 kola.
2. jízda: 1. Duncanová 24:27,293, ...24. Laňková -1 kolo.
Celkově: 1. Duncanová 50.
Průběžné pořadí MS: 1. Duncanová 139.
ME do 65 ccm: 1. Marek (ČR/KTM) 50, 2. Adomaitis (Lit./KTM) 42, 3. Rybakov (Rus./KTM) 38, ...24. Janout (ČR/KTM) 2.
ME do 85 ccm: 1. Bidzans (Lot./Husaberg) 47, ...10. Mikula (ČR/KTM) 18.
21. etapa (Rambouillet - Paříž, 128 km)
1. Ewan (Austr./Lotto-Soudal) 3:04:08, 2. Groenewegen (Niz./Jumbo-Visma), 3. Bonifazio (It./Total Direct Energie), 4. Richeze (Arg./Deceuninck-Quick Step), 5. Boasson Hagen (Nor./Dimension Data), 6. Greipel (Něm./Arkea-Samsic), 7. Trentin (It./Mitchelton-Scott), 8. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 9. Arndt (Něm./Sunweb), 10. Sagan (SR/Bora-hansgrohe) všichni stejný čas, ...55. Kreuziger (Dimension Data) -20.
Konečné pořadí: 1. Bernal (Kol./Ineos) 82:57:00, 2. Thomas (Brit./Ineos) -1:11, 3. Kruijswijk (Niz./Jumbo-Visma) -1:31, 4. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) -1:56, 5. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick-Step) -4:05, 6. Landa (Šp./Movistar) -4:23, 7. Urán (Kol./EF Education First) -5:15, 8. Quintana (Kol./Movistar) -5:30, 9. Valverde (Šp./Movistar) -6:12, 10. Barguil (Fr./Arkea Samsic) -7:32, ...16. Kreuziger -36:09.
Bodovací soutěž (zelený trikot): 1. Sagan 316, 2. Ewan 248, 3. Viviani (It./Deceuninck-Quick Step) 224.
Vrchařská soutěž (puntíkovaný trikot): 1. Bardet (Fr./AG2R La Mondiale) 86, 2. Bernal 78, 3. Wellens (Belg./Lotto Soudal) 75, ...56. Kreuziger 1.
Mladí jezdci (bílý trikot): 1. Bernal 82:57:00, 2. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ) -24:03, 3. Mas (Šp./Deceuninck-Quick Step) -58:20.
Týmy: 1. Movistar 248:58:15, 2. Trek-Segafredo -47:54, 3. Ineos -57:52.
Muži: 1. M. van der Poel (Niz.) 1:28:34, 2. Vogel (Švýc.) -43, 3. Vader (Niz.) -1:02, 4. Griot (Fr.) -1:18, 5. Indergand (Švýc.) -1:24, 6. Braidot (It.) -1:37, ...12. Cink -2:31, 25. Stošek -4:14, 31. Kulhavý -5:48, 33. Škarnitzl -6:28, 41. Paprstka -8:52, 51. Kobes -3 kola, Vastl (všichni ČR) nedokončil.
Ženy: 1. Neffová (Švýc.) 1:30:08, 2. Bělomojná (Ukr.) -2:52, 3. Brandauová (Něm.) -3:05, 4. Terpstraová (Niz.) -3:20, 5. Wloszczowská (Pol.) -3:31, 6. Kellerová (Švýc.) -3:43, ...13. Čábelická -7:22, 17. Štěpánová -9:20, 31. Ježková -2 kola, 35. Pichlíková, 37. Veselá, 40. Urbanová (všechny ČR) všechny -3 kola.
Muži do 23 let: 1. Dascalu (Rum.) 1:17:27, 2. Colombo (Švýc.) -59, 3. Brandl (Něm.) -1:36, ...18. Průdek -5:17, 27. Zadák -6:32, 37. Jelínek -8:33, 39. Ševců -9:17, 45. Tomášek, 47. Bártek (všichni ČR) -1 kolo.
(par 71): 1. Ko Čin-jong 269 (65+71+66+67), 2. Kim Hjo-ču (obě Korea) 271 (69+64+65+73), Kupchová (USA) 271 (66+70+69+66) a Feng Šan-šan (Čína) 271 (69+66+68+68), 5. A. Džutanuganová 273 (70+71+64+68), 6. M. Džutanuganová (obě Thaj.) 274 (68+72+66+68) a Pak Song-hjon (Korea) 274 (67+66+66+75)
Bazénové plavání - finále:
Muži:
1500 m v. zp.: 1. Wellbrock (Něm.) 14:36,54, 2. Romančuk (Ukr.) 14:37,63, 3. Paltrinieri (It.) 14:38,75, 4. Aubry (Fr.) 14:44,72, 5. Christiansen (Nor.) 14:45,35, 6. Acerenza (It.) 14:52,05, ...v rozplavbách 10. Micka (ČR) 14:59,05.
50 m znak: 1. Waddell (JAR) 24,43, 2. Rylov 24,49, 3. Kolesnikov (oba Rus.) 24,51, 4. Murphy 24,53, 5. Andrew (oba USA) 24,58, 6. Jü Ťia-jü (Čína) 24,64, ...v rozplavbách 31. Franta (ČR) 25,69.
400 m pol. záv.: 1. Seto (Jap.) 4:08,95, 2. Litherland (USA) 4:09,22, 3. Clarebut (N. Zél.) 4:12,07, 4. Pons (Šp.) 4:13,30, 5. Bernek (Maď.) 4:13,83, 6. Šemberejev (Ázerb.) 4:14,10.
4x100 m pol. št.: 1. Británie (Greenbank, Peaty, Guy, Scott) 3:28,10, 2. USA (Murphy, Wilson, Dressel, Adrian) 3:28,45, 3. Rusko (Rylov, Prigoda, Minakov, Morozov) 3:28,81, 4. Japonsko 3:30,35, 5. Austrálie 3:30,42, 6. Brazílie 3:30,86.
Ženy:
50 m v. zp.: 1. Manuelová (USA) 24,05, 2. Sjöströmová (Švéd.) 24,07, 3. Campbellová (Austr.) 24,11, 4. Blumeová (Dán.) 24,12, 5. Kameněvová (Rus.) 24,31, 6. Kromowidjojová (Niz.) 24,35, ...v rozplavbách 24. Apostalonová (ČR) 25,30.
50 m prsa: 1. Kingová (USA) 29,84, 2. Pilatová (It.) 30,00, 3. Jefimovová (Rus.) 30,15, 4. Atkinsonová (Jam.) 30,34, 5. Carrarová (It.) 30,49, 6. Hansenová (Austr.) 30,84.
400 m pol. záv.: 1. Hosszúová (Maď.) 4:30,39, 2. Jie Š’-wen (Čína) 4:32,07, 3. Ohašiová (Jap.) 4:32,33, 4. Pickremová 4:36,72, 5. Overholtová (obě Kan.) 4:37,42, 6. McHughová (USA) 4:38,34, ...v rozplavbách 21. Závadová (ČR) 4:48,93.
4x100 m pol. št.: 1. USA (Smithová, Kingová, Dahliaová, Manuelová) 3:50,40 - světový rekord, 2. Austrálie (Athertonová, Hansenová, McKeonová, Campbellová) 3:53,42, 3. Kanada (Masseová, Pickremová, MacNeilová, Oleksiaková) 3:53,58, 4. Itálie 3:56,50, 5. Čína 3:57,11, 6. Japonsko 3:58,14.